Jak balíme RECY VĚCI

baleni

 

UDRŽITELNĚ & BEZPEČNĚ!

Přesně tak se snažíme balit každý jedinečný produkt, který si u nás zakoupíš.
Máme to rády hezký, ale zároveň nechceme zbytečně plýtvat.
Tuhle filozofii se snažíme držet v celém našem konceptu,
takže si můžeš být jistý, že z koupi RECY VĚCI u nás nemusíš mít výčitky!


KRABICE Z DRUHÉ RUKY

Když si u nás objednáš nějakou radost, je dost možné, že Ti přijde v krabici plné nápisů a značek k nám nepatřících. Je to proto, že se snažíme recyklovat, zachraňovat a odkupovat již použité nebo nikdy nevyužité krabice, které by jinak skončily na skládce.

 

EKO VÝPLŇ

Většina našich produktů jsou křehké kusy a aby přežily cestu k Tobě, musíme je pořádně zajistit. Abychom se vyhly polystyrenovým či plastovým výplním, zvolily jsme výplně papírové. Většinou je najdeš v podobě mačkaného nebo skartovaného papíru. Skartovaný papír pak  zachraňujeme všude možně po officech. V případě, že Ti výrobek přijde v bublinkové fólii, tak si můžeš být jistý, že je z druhý ruky – recyklujeme.

 

ŽÁDNÝ PLASTOVÝ LEPENKY

Každá krabice, která je oblepená plastovými lepenkami, je pak špatně zpracovatelná a recyklovatelná. A protože chceme její možnou a snadnou recyklaci podpořit, lepíme to všechno papírem!

 


 Jak balíme + krabice neede


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení